Velkommen til IKT Agder

Sentralbord.

37 05 52 20

Åpningstider
mandag – fredag kl. 07.30 – 16.00

Administrasjon
postmottak@ikt-agder.no

Brukerportal
iktsia.no

IKT Agder IKS

Postadresse
Postboks 788, 4809 Arendal

Besøksadresse 
Ragnvald Blakstads vei 1 (Hus 2),
4838 Arendal

Distriktskontor Bykle

Sarvsvegen 14 

4754 Bykle

Distriktskontor Byglandsfjord

Senumsvegen 994

4741 Byglandsfjord

Distriktskontor Kristiansand

Kjøita 19, 2.etg.

4630 Kristiansand

Distriktskontor Vegårshei

Molandsveien 11

4985 Vegårshei

Organisasjonsnummer
985 359 385

kontakter.

i IKT Agder

Rune Johansen, daglig leder i IKT Agder

Rune Johansen


daglig leder
rune.johansen@ikt-agder.no
Tlf: +47 901 08 066
Ledergruppe

Virksomhetsstyring & kommunikasjon

Tone Merete Mikalsen, avdelingsleder i IKT Agder.
Tone Merete Mikalsen
Nestleder & Avdelingsleder
tone.merete.mikalsen@ikt-agder.no
Tlf: +47 908 99 193

Tjenesteområder & prosjekt

Martin Zeiffert, avdelingsleder i IKT Agder
Martin Zeiffert
Avdelingsleder
martin.zeiffert@ikt-agder.no
Tlf: +47 901 47 987

Service &
support

Solveig Aanjesen, avdelingsleder i IKT Agder
Solveig Aanjesen
Avdelingsleder
solveig.aanjesen@ikt-agder.no
Tlf: +47 915 63 181

Innovasjon, arkitektur & sikkerhet

Ronny Tellefsdal Sunde, avdelingsleder i IKT Agder
Ronny Tellefsdal Sunde
Avdelingsleder
ronny.tellefsdal.sunde@ikt-agder.no
Tlf: +47 975 65 621

Drift

   Knut Harald Ramleth
Konstituert avdelingsleder
knut.harald.ramleth@ikt-agder.no
Tlf: +4795059696
ADMINISTRASJON
Hanne Elisabeth Møgster, HR og kommunikasjonsrådgiver i IKT Agder
Hanne Elisabeth Møgster
HR og HMS-ansvarlig
hanne.elisabeth.mogster@ikt-agder.no
Tlf: +47 977 75 686
Gil Holm, økonomiansvarlig i IKT Agder
Gil Holm
Økonomiansvarlig
gil.holm@ikt-agder.no
Tlf: +47 901 89 354
Hopp rett ned til innholdet